Maktek 2016 Fuar Röbortajı

Maktek 2016 Fuar Röbortajı

 UYGUN FİYAT VE 24 SAAT SERVİS

SMTCL Türkiye Ofisi, güçlü bir üreti ci firmanın temsilcisi olarak,ülkemizdeki takım tezgahları tedarik sürecinin tüm aşamalarında
faaliyet sürdürmektedir. Türkiye Ofisi olarak, en uygun fiyat ve performans oranı ve 24 saat servis garantisi ile hizmet ve ürünlerimizi ülkemiz sanayicisinin beğenisine sunuyoruz.

24 saat servis hizmetimiz ile müşterilerimizin servis alanında sıfır sorun ile üretimlerine devam etmesini sağlamaya çalışıyoruz.
Sadece ülkemizde değil Balkan, Ortadoğu ve Orta Asya ülkelerindeki müşterilerimize de aynı hizmeti uyguluyoruz.
SMTCL Türkiye Ofisi olarak, ülkemizdeki kalite ve hizmet anlayışını, faaliyet alanımız olan bu geniş coğrafyada da uyguluyoruz.
Öncelikle nitelik ve kalite Takım tezgahı alırken genel piyasa anlayışındaki ‘iyi ve uygun fiyat’ düşüncesinin ötesinde ‘nitelik ve kalite’nin öncelikli saik olması gerekir. En az fiyat kadar kaliteyede önem vermeliyiz.

Dünyanın en büyük takım tezgahı üreti cilerinden biri olan, Çin Halk Cumhuriyeti kuruluşu SMTCL – Shengyang Machine Tool yetkililerinden Öztunç EKİNCİ ile İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde, katılımcısı olduğumuz makina ve yan sanayi sektörünün gözde fuarlarından MAKTEK fuarında firmaları ve sektörle ilgili görüşme fırsatı bulduk.

MAKTEK fuarının geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda verimli geçtiğini belirten EKİNCİ sözlerine şöyle
devam etti : “Ülkemizde direk Çin Halk Cumhuriyeti şirketi olarak faaliyet sürdürmekte olan firmamız SMTCL, doğrudan merkeze bağlı olduğundan, ithalatçı firmalardan farklı niteliklere ve avantajlara sahiptir. Son yıllarda büyüme trendinde olan SMTCL, gelişmekte olan Çin ekonomisiyle birlikte, satın aldığı Almanya’nın önemli takım tezgahı üreticisi bir firmayı da bünyesine ekledi. Şirket Bölge yönetimi mantığıyla çalışmakta olan SMTCL, dünya genelinde oluşturduğu satış ve servis ağıyla büyümeye ve marka değerini arttırmaya devam ediyor.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin